بر فراز قله های افتخار و اقتدار

سيد اميرضا خيام نکويي :

هر ايستگاه فجر، فتح قله اي برتر است و در کنار آن پشت سر گذاشتن قله اي از قلل فتح شدۀ انقلاب است . پشت سر گذاشتن هر بهار پيروزي انقلاب اسلامي نشان از ريشه دواندن بيش از پيش جوانه ها و شکوفه هاي جديد و نو به نويي است که نهال نو پاي 38 سال پيش انقلاب اسلامي را به درخت تنومند با ريشه هاي عميق و استوار و پا برجا و شجره اي طيبه ، با آبياري مستمر خون پاک شهداي بيشمار اسلام ، از انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گرفته تا شهيدان علم و شهداي مدافع حرم، بدل کرده است .

پشت سر گذاشتن هر سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی نشان از عبوري هوشمندانه و موفقيت آميز از پيچ هاي سخت و گردنه هاي صعب العبور انقلاب اسلامي است که متاثر از سر انگشت درايت ، هدايت و تدبير مقام معظم رهبري و بصيرت و هوشمندي مردم شجاع و مقاوم ايران و شناخت درست لحظه ها و حضور به موقع در صحنه هاي مختلف مورد نياز جامعه است.

امروز اگر ايران اسلامي مذاکره مي کند ، بخاطر تحريم هاي اقتصادي نيست ، چرا که ما در اوج تحريم توانسته ايم به پيشرفت هاي چشمگيري در عرصه ي فناوري ، انرژي صلح آميز هسته اي ، علمي، پزشکي و … برسيم .

بلکه مذاکره به معناي اتمام حجت با مدعيان جهاني  و به معناي نشان دادن حسن نيت ماست و الا تاکنون اين استکبار جهاني است که نشان داده همواره قابل اعتماد نيست .

امروز باز با عزمي دوباره با وحدت کلمه و وفاق ملي ، با حضوري يکپارچه و گسترده با آرمانهاي امام راحل ، شهداي گرانقدر و رهبر فرزانه انقلاب تجديد بيعت نموده و انزجار همه جانبه خويش را از استکبار جهاني ، امريکا و صهيونيسم بين الملل اعلام کردیم .

به اميد آنکه اين نهضت عظيم به فضل الهي سرآغاز انقلاب عظيم جهان اسلام به پرچمداري حضرت بقية الله الاعظم ارواحنا فداه باشد .