اعلام نتایج مسابقات تراریوم

روز پنجشنبه روز خیلی جالبی بود، دور اولِ مسابقاتِ تابستانِ امسالِ واحد آموزش تمام شده بود و روز امتیاز بندی تراریوم بود. به خاطر همین با جناب آقای نصیری هماهنگ کردیم و در محل دفتر موسسه ی مرکز فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) به همراه جناب آقای شکیبایی مسئول قسمت علوم تجربی آموزش حاضر شدیم. لازم به ذکر است که امسال، به خاطر خشکسالی و تزیین فضای مرکز و کمبود گل و گیاه، بعد از طرح موضوع واحد آموزش و ارایه ی طرح های اولیه،  برای اولین طرح، مسابقه ی تراریوم پیشنهاد شد.

02

در بدو ورود تراریوم ها با استقبال فراوان مسئولان دبیرستان نوبت اول صالحین و همچنین دانش آموزان قرار گرفتیم و این حاکی از هنرمندی و کیفیت کار دانش آموزان در این موضوع بود.

علاوه براین تقریبا می توانم بگویم مسابقات به این سبک برای اولین بار در دنیا ! بود که برگزار می شد که ادعای گزافی هم نیست. چون با جستجویی که انجام دادیم مسابقات رده بندی و علمی به این شکل پیدا نکردیم.

در همین جا هم لازم است از جناب آقای شکیبایی که زحمت پیدا کردن و قانون گذاری و چارت بندی و آموزش و هماهنگی این مسابقات را برعهده داشتند، تشکر لازم را به عمل آورم.

01

به دلیل مدل امتیاز بندی و همچنین این که برای اولین بار بود که چنین مسابقه ای برگزار می شد با پیشنهاد جناب آقای نصیری تصمیم بر این شد که رده بندی با خرد جمعی انجام شود. به این شکل که هرفرد در هر کدام از سر فصل ها و در هرکدام از پایه ها به صورت جداگانه بررسی شدند و در نهایت به اجماع نتایج رسیدیم.

03

و در نهایت نتیجه ی نهایی مسابقه را می توانم این طور اعلام کنم که در رده ی سوم گروه سراج، در رده ی دوم گروه عشاق الحسین و در رده ی اول گروه آقای همدانیان و یاسین در مرحله ی تحویل برنده شدند.

04

05

06

و در مرحله ی ارایه ی گزارش گروه یاسین و در کلیپ گروه یاسین و سپس سراج اول شدند.

07

با جمع بندی و اجماع نظرات در نهایت می توانیم بالاخره گروه سراج را اول اعلام کنیم. شاید اگر گروه های یاسین در مرحله ی تحویل گیاهشان خوب شرکت کرده بودند و گروه عشاق الحسین در تحویل گزارش و کلیپ  تاخیر نداشتند به راحتی ممکن بود با اختلاف خیلی کمی در رده های اول قرار بگیرند

در نهایت از گروه سراج به خاطر زحماتشون تشکر و تبریک و  تقدیر به عمل می آید.

08