مراسم افتتاحیه ترم زمستان-بهار

مراسم افتتاحیه هفتاد و هشتمین دوره جلسات فرهنگی دانش آموزی روز پنجشنبه سوم بهمن با حال و هوای بسیار متفاوتی برگزار شد.
نفرات برتر گروه ها که انتظار جایزه های همیشگی مثل کلاسور و بازی های فکری را داشتند، این بار با جوایز کاربردی تری روبرو شدند که آفتابه و چکش هم جزو آنها بود.

Openinig (10)

جدای از خلاقیتی که در انتخاب هدایای این دوره وجود داشت، چهره دوستانی هم که جوایز را باز می کردند به صورت خلاقانه ای تغییر می کرد. مثلا طرف قبل از باز کردن جایزه در حال خندیدن بود، بعد از باز کردن جایزه هم در حال خندیدن بود البته خنده ای که از خنده اول خیلی عمیق تر، لطیف تر و پر معنا تر بود.اما ما که نفهمیدیم آخرش جایزه های اصلی را دادند یا سر و ته ماجرا به صورت حرفه ای ماسمالیزیشن شد!؟
اتفاقات این مراسم افتتاحیه به همین جا ختم نشد و کار تا جایی پیش رفت که با آتش زدن یک فشفشه آبشاری در شبستان مسجد آنچنان دودی فضا را گرفته بود که آدم احساس می کرد وسط یک درگیری خیابانی و در حال رقم زدن یک انقلاب مردمی هست. و بچه ها چنان حرکاتی از خودشان نشان می دادند که مردم مصر هم بعد از سقوط مبارک و آمدن مرسی از خودشان نشان ندادند.

Openinig (20)

این برنامه با کیفیت که به صورت کشکی شروع شده بود، در آخر به صورت کیکی پایان یافت. (واج آرایی “ک” را داشتید که؟) و مراسم “کیک برون” هم در میان آتش و دود پایان یافت و بعد از خوردن کیک در مسجد، به علت جلوگیری از تلفات بیشتر ناشی از مسمومیت با دود فشفشه نماز جماعت که حسن ختام برنامه های روز پنجشنبه بود در سالن مطالعه برگزار شد.

Openinig (21)

برای مشاهده گالری تصاویر کلیک کنید